Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/www/novacisko.cz/subdomains/bredy/init.php on line 11

Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50562 Library:100020 in /home/www/novacisko.cz/subdomains/bredy/init.php on line 11

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/novacisko.cz/subdomains/bredy/init.php:11) in /home/www/novacisko.cz/subdomains/bredy/index.php on line 38
Výletník v kostce - praktické použití domovské stránky Seznamu - Bredyho blog - Ondřej Novák
Bredyho blog - Ondřej Novák

Výletník v kostce - praktické použití domovské stránky Seznamu

VýletníkChcete mít přehled o chystaných výletech?


Už je to delší čas, co Seznam.cz nabízí domovskou stránku s možností uživatelských úprav. Nejdominantnějším nástrojem je přitom jedna z nějvětších a nejvýkonnějšíš RSS čtečka v našich zeměpisných šířkách.

Chcete mít takový přehled?

vyletnikvkostce.gif

Úvodní stránka Seznamu umožňuje definovat prakticky libovolné množství RSS kanálů,které pak prezentuje vedle svých novinek, zpráv z domova a ze světa, sportu a podobně. Dokonce lze tyto výchozí novinky odstranit.

Jak na to?

  1. Pokud ještě nemáte účet na Seznamu, vytvořte si jej. Nemusíte zrovna využívat email, ale mít účet se může hodit.
  2. Přihlašte se na Seznam pomocí jména a hesla. Pokud máte jistotu, že Váš počítač je opravdu váš a nikdo jiný na něm sedět nebude, zaškrtněte si trvalé přihlášení.
  3. Úvodní stránku seznamu si můžete upravovat přesouváním jednotlivých bloků jako oken ve Windows.
  4. Na úplně spodní straně stránky najdete Přidej obsah.
  5. V seznamu sekcí najděte: Přidej adresu RSS zdroje

A zde jsou výletnické zdroje:

http://vyletnik.jinak.cz/?stranka=rss&mode=pozvanky&plaintext=1

http://vyletnik.jinak.cz/?stranka=rss&mode=tcancak&plaintext=1

http://vyletnik.jinak.cz/?stranka=rss&mode=galerie&plaintext=1

http://vyletnik.jinak.cz/?stranka=rss&mode=novinky,nastenka,cancak,fotky,akce&plaintext=1

Jeden po druhém jej přidávejte. Až se vrátíte na úvodní stránku Seznamu, budete mít veškerý přehled o všech Výletnických akcích. Tak ja je zobrazeno na obrázku.

Pár poznámek

Zdroje se aktualizují několikrat denně, avšak není to okamžitě. Nebuďte překvapeni, že příspěvek do Výletnické diskuze se hned neobjeví v příslušné záložce.
Pokud si nastavíte domovskou stránku seznamu jako vaši domovskou stránku prohlížeče, budete mít při každé návštěvě internetu ihned přehled o tom, co je na Výletníku nového. A to je fajn ne?
Výhodu z toho má i server, kde běží Výletník. Díky tomu, že čtení novinek provádí Seznam bez ohledu na počet čtenářů, vytížení serveru není tak obrovské.

Užijte si to

vytvořeno: 17.1.2008 15:41:33, změněno: 24.1.2008 13:00:21
Jsou informace v článku pro Vás užitečné?
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (1)
  • (0)
Nick nebo OpenID
Vzkaz
 
25.7.2016 18:08:35

clkYz92jwty

If they pick a hihfig-nisking type trip they can always rent a house, which would come out cheaper. Ah, weddings! If I ever marry, I’m eloping like you did.

Podobné články

Kontakt


Seznamy typů a jejich použití

Opět inspirován známým C++ guru: Andrei Alexandrescu jsem se vrhnul na implementaci seznamů typů "po svém". V této části si povíme co to je a k čemu to slouží.

Výlet do Haškovy Lipnice

Šel jsem navštívit vesnici, kam jsem také občas zavítal v době svého dětství. Od roku 1992 tam však nejezdím, vyfocený dům byl prodán. Přesto mne zajímalo, jak to tam dnes vypadá.

Už nemusíte mít všechny prohlížeče

Zajímavá služba vám ušetří čas, paměť, a místo na disku. Pokud jste tvůrce webových stránek, určitě oceníte možnost zobrazení vašich stránek v různých prohlížečích.

OpenID na blogu

O podpoře OpenID na mém blogu
Reklama: