Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/www/novacisko.cz/subdomains/bredy/init.php on line 11

Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50562 Library:100020 in /home/www/novacisko.cz/subdomains/bredy/init.php on line 11

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/novacisko.cz/subdomains/bredy/init.php:11) in /home/www/novacisko.cz/subdomains/bredy/index.php on line 38
Už nemusíte mít všechny prohlížeče - Bredyho blog - Ondřej Novák
Bredyho blog - Ondřej Novák

Už nemusíte mít všechny prohlížeče

Zajímavá služba vám ušetří čas, paměť, a místo na disku. Pokud jste tvůrce webových stránek, určitě oceníte možnost zobrazení vašich stránek v různých prohlížečích.


Browsershots


Nedávno jsem narazil na službu http://browsershots.org. Jak rychle nahlédnete, nabízí stránky možnost nechat si vygenerovat zobrazení stránek na rozličných prohlížečích.

Co je obrovské plus této služby, že se za ní nic neplatí, tedy alespoň pokud Vám nevadí, že budete na výsledek čekat. To čekání bývá zpravidla do 30 minut, nicméně první výsledky uvidíte už za minutu. Celý server je postaven s několika nabušených strojů, na kterých běží několik operačních systémů a prohlížečů. Každý stroj má svou frontu požadavků, a na stránkách si můžete zobrazit i stav frony a odhad doby čekání.

Pokud by čekání bylo zatěžující, nabízí stránky předplatné ve výši 10Euro nebo 15$ za vyšší prioritu. I když jsem to nezkoušel, předpokládám, že poté mohou být vaše stránky odbaveny bez čekání.

OpenSource

Celý server je (jak bývá zvykem poslední doby) k dispozici v podobě zdrojových kódu pod licencí GPL. K dispozici máte nejen soubory k vytvoření vlastního serveru, screenshotové farmy, ale i kompletní dokumentaci.

http://sourceforge.net/projects/browsershots/

Malý příklad

Jak vypadá tato stránka v Safari na Mac OS?

dd65868456d0f8c4e56db62a493b6a3f.jpg
vytvořeno: 24.1.2008 11:44:45, změněno: 24.1.2008 12:51:46
Jsou informace v článku pro Vás užitečné?
  • (3)
  • (0)
  • (0)
  • (0)
  • (0)
Nick nebo OpenID
Vzkaz
 
25.7.2016 18:10:10

YzE308rMArfU

I’m going to be pretty honest, I’m getting sick and tired of people complaining. Yes, Apple left a lot out, but th;8e#y217&re adding it. Maybe not at a rapid speed, but they’re adding stuff. So, either support FCPX or go with a different NLE.

Podobné články

Výletník v kostce - praktické použití domovské stránky Seznamu

VýletníkChcete mít přehled o chystaných výletech?

Zrušte houkání sirén

Každou první středu houkají sirény. Jedná se o zkoušku sirén. Je to potřeba?

Popis projektu "Bredyho všehochuť"

Stručný popis projektu

Úvod do obecného OOP 3. díl

Dědičnost

Tanečky na obecném poli (GenericArray)

Jak sloučit dvě pole, aniž by bylo třeba alokovat jediný bajt? Jak smazat dvě hodnoty z prostřed pole, aniž by se muselo pole fyzicky posouvat? Jak vyzvednout subpole? Jak přerovnat pole bez fyzického přesunu prvku?
Reklama: