Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/www/novacisko.cz/subdomains/bredy/init.php on line 11

Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50562 Library:100020 in /home/www/novacisko.cz/subdomains/bredy/init.php on line 11

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/novacisko.cz/subdomains/bredy/init.php:11) in /home/www/novacisko.cz/subdomains/bredy/index.php on line 38
Topolánek útočí na bránu ČSSD, Kraus hraje vysokou holí - Bredyho blog - Ondřej Novák
Bredyho blog - Ondřej Novák

Topolánek útočí na bránu ČSSD, Kraus hraje vysokou holí

Dnešní ráno začalo vskutku zajímavě. Volební hokej se s posledními minutami stává drsnější...


Po přestávce trvající tři dny (kdy se noviny zaobírali rvačkou mezi "fanouškem ODS" Mackem a "útočníkem na levém křídle" Rathem - mimochodem, docela hezká kulturní vložka, diváci se náramně bavili) se Topolánek rozhodl zahrát trochu drsnější hru a uveřejnil svou novou patnáctku - tentokrát jde o 15 zločinů předchozí vlády ČSSD.

1. Úplatkářská aféra s biolihem s možným propojením na vraždu podnikatele Mrázka, do které jsou zapleteni bývalý Škromachův poradce Hanáček a bývalí členové ČSSD Láznička se Schwarzovou.
2. "Pět na stole v českých", tedy žádost o úplatek bývalého Paroubkova ředitele kabinetu Doležela a jeho nevyjasněná role v kauze Unipetrol při návštěvě polského premiéra Belky.
3. Privatizace Unipetrolu provázená podezřením o úplatcích ve výši 1,2 miliardy korun, přičemž vyšetřování této kauzy ve Sněmovně bylo předčasně ukončeno dohodou ČSSD a KSČM.
4. Krausovo kakao, podezření z praní špinavých peněz, úplatků a jeho kontakty s odsouzeným podnikatelem Rigem.
5. Podíl exministra zemědělství Zgarby na spekulacích s pozemky ve výši až 2 miliardy korun.
6. Pokus o vraždu Lhotského, který se podílel na transakcích s půjčkou ČSSD od Paroubkova neoficiálního poradce Jansty, a kterou měl objednat zavražděný Mrázek.
7. Skandální tajná schůzka a vyjednávání bývalého náměstka ministra spravedlnosti Vyvadila (s vědomím Paroubka) s Pitrem, Pitrovy kontakty s exministrem zemědělství Palasem a ministrem práce a sociálních věcí Škromachem.
8. "Všimné" pro doktora Ratha za inzerci přes doktorku Klimovičovou v ČLK, podezření z tunelování ČLK.
9. Směnka na půjčku 60 miliónů korun pro ČSSD od záhadně uprchlého miliardáře Krejčíře, údajně podepsaná expremiérem Grossem, nevyjasněné okolnosti půjčky lidí z okolí Krejčíře bývalému řediteli a Grossovu člověku NBÚ Kadlecovi.
10. Byt, expremiéra Grosse, který nebyl schopen věrohodně vysvětlit jeho financování.
11. Stíhání exministryně zdravotnictví Součkové za nevýhodné smlouvy ve sporu s firmou Diag Human.
12. Srbovy korupční skandály a jeho odsouzení za přípravu vraždy novinářky.
13. Přidělení zakázky pro Státní platební agenturu za téměř jednu miliardu korun bez výběrového řízení exministrem zemědělství Palasem.
14. Zakázka na výstavbu dálnice D47, nevýhodná pro stát a přidělená bez veřejné soutěže.
15. Tunelování podniku Liberta a odsouzení exministra financí Svobody a Snopkové.

Zdroj IDNES

Zda se jedná o golovou šanci zjistíme velice brzo. Nicméně si myslím, že Topolánek má správnou rychlost i směr, a že rána kterou na bránu vyslal má správný cíl, razanci, a velkou šanci, že skončí v síti.

Zato Kraus moc důvěry Parobkovu týmu nepřidává. Mění výpoveď v kauze Kakao. Je otázkou, jak tento obrat zní důvěryhodně. Můj názor je ten, moc ne.

Největší průser vidím v tom, že jak Kraus tak Gross (oba jsou v podezření z korupce) stále zastávají významne posty v ČSSD. Zgarba (který by také měl být dávno mimo hru) dokonce kandiduje ve volbá na volitelném místě.

vytvořeno: 24.5.2006 09:24:06, změněno: 24.5.2006 09:35:37
Jsou informace v článku pro Vás užitečné?
  • ()
  • ()
  • ()
  • ()
  • ()
Nick nebo OpenID
Vzkaz
 
25.7.2016 18:19:32

vOGSY6lQcg

fantastic pr#rhnt…teese&e8217;s an opportunity you’re actually a specific superb blog owner. The online market page packing velocity rocks !!. It seems you need to do virtually any kind of special prepare. Additionally, The particular material are masterpiece associated wit…

Podobné články

I ty Brute?


Bursík má možná pravdu...

když tvrdí, že prezident sleduje jediný cíl: své znovuzvolení...

Výsledek povolevbního jednání - Nesvržitelný Premiér Paroubek na celé 4 roky

S údivem sleduji vývoj povolebních jednání, a nestačím se divit. Politické tanečky nekončí, zdá se, že konec je v nedohlednu. Co asi bude na konci? Jaké jsou možné varianty?

Skutečný program ČSSD

Důkaz, že video tam opravdu byloNa oficiálních stránkách ČSSD vyšel pravdivý volební spot o ČSSD.

Před odjezdem na víkend změnte prosím vládu

Existuje jediný způsob (legální, žádné defenestrace) jak změnit vládu naší země. JÍT VOLIT
Reklama: